Общество 

Українське вчительство за безпечний простір для дитини!

У понеділок, в рамках національної (не)конференції EdCamp Ukraine 2018 на площі Конституції у Харкові зібралися 600 вчителів з усіх куточків України, щоб разом задекларувати:  українське вчительство за безпечний простір для дитини. Були представники і Запорізького краю, серед них Наталія Кулачек з  Енергодару, яка була запрошена на цю подію.

Педагоги утворили п`ять символічних фігур, кожна з яких означає той чи інший елемент безпеки. Перший символ «серце» , що означає любов, емоційний інтелект та фізичне здоров`я. Знак 50 у колі – знак обмеження швидкості на дорогах. Знак «рівно» — знак рівності і недискримінації. «Сонце» — педагогіка партнерства, яка зароджується в Україні. «НУШ» — абревіатура Нової української школи.

До акції приєдналася міністр освіти та науки Лілія Гриневич, одна із засновниць всесвітнього руху EdCamp Хадли Фергюсон, уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, представник фонду народонаселення ООН в Україні UNFPA Каспар Пік, радник шести міністрів освіти Ізраелю Яаков Гехтю.

Учительський флешмоб був занесений до книги рекордів.

Похожие новости

Добавить комментарий