Общество Спорт 

Депутати затвердили рішення про виділення коштів на придбання килиму для борців.

У березні поточного року до міського голови Павла Музики звернулися тренери спортивної громадської організації «Ті Вар борцівська команда» Станіслав Тілінін і Віктор Вардугін з проханням допомогти у придбанні борцівського килиму для вихованців спортивної секції.
В організації заняттями з вільної боротьби займаються близько 200 дітей різного віку, їх кількість постійно зростає. Багато з них вже досягли високих результатів на всеукраїнському та європейському рівнях. Юні спортсмени регулярно привозять почесні нагороди з чемпіонатів та змагань, де займають призові місця.
Павло Музика висловив готовність надати підтримку спортсменам у вирішенні питання. Витрати на придбання борцівського килиму було внесено до коригувань міської Програми розвитку системи освіти міста на 2016-2018 роки. На засіданні сесії міської ради депутати затвердили рішення про виділення коштів у розмірі 66 тисяч гривень на придбання килиму.
Тренери та батьки вихованців висловлюють подяку за сприяння у придбанні спортивного інвентаря міському голові, депутатам міської ради та керівництву управління освіти.
Наступним кроком, на який чекають спортсмени міста, має стати проведення реконструкції стадіону ЕНВК №5. Капітальний ремонт спортивного майданчика зі встановленням штучного покриття футбольного поля планується реалізувати за рахунок спільного фінансування з міського бюджету і Державного фонду регіонального розвитку. Проектом передбачені роботи зі встановлення огорожі, ремонту системи освітлення, а також облаштування штучного покриття футбольного поля.

Похожие новости

Добавить комментарий