Лучний турнір — перший у 2019 році!

17 лютого, на території Іванівського лісніцтва пройшов довгоочікуваний лучний турнір — перший у 2019 році!

Керівник гуртка «Юний лучник» (Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту) Олександр Володиморович Гаркавенко, запросив та зібрав щонайменше 20 учасників у віці від 5 до 60 років, серед яких вихованці гуртка, педагоги ЕЦТКС та бажаючі містяни, які займаються стрільбою з лука. Новий цікавий маршрут, безліч мішеней, зірке око, гарний настрій та пречудова погода — що ще потрібно для найкращого завершення вихідних справжнього лучника!

Всі учасники показали себе якнайкраще та отримали гарні результати. Серед дітей місця розподілились таким чином:

ІІІ місце — Сахненко Євгенія,
ІІ місце — Діденко Марія,
І місце — Фомін Богдан.

Дорослі з не меншим ентузіазмом боролись за призові місця. Серед жінок ІІІ місце посіла Рибалка Ольга, на ІІ — Авдєєва Марина Віталіївна, І місце виборола переможниця попередніх змагань — Єрликова Анастасія.

Серед чоловіків також була активна боротьба: на ІІІ місці — Юрій Анатолійович Авдєєв, ІІ місце посів Євген Кулєпов,а переможцями турніру стали Олександр Володимирович Гаркавенко та Ігор Рибалка.

Щиро вітаємо всіх учасників з яскравими змаганнями та гарними результатами!