Нужна ли энергодарской полиции помощь из городского бюджета?

25.01.2018 года Энергодарским исполнительным комитетом было принято решение № 05.

Что в нем говориться — читаем:

Про погодження проекту міської Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки у м.Енергодарі на 2018-2020 роки З метою створення умов, спрямованих на забезпечення надійного захисту прав і законних інтересів громадян від злочинних посягань, підвищення результативності роботи з профілактики правопорушень, розкриття кримінальних проявів та підтримання належного правопорядку у місті Енергодарі, керуючись п.1 ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Енергодарської міської ради В И Р І Ш И В: Погодити проект міської Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки у м.Енергодарі на 2018-2020 роки (далі – Програма), додається.

Читаем программу:

Міська Програма профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки у м.Енергодарі на 2018-2020 роки

 1. Склад проблеми та обґрунтування необхідності її розв’язання програмним методом Правоохоронні органи є бюджетними організаціями і кошти, які їм виділяються, спрямовані в основному тільки на фонд оплати праці. Разом з цим існує низка важливих проблемних питань щодо забезпечення належної роботи правоохоронних органів на території міста – відсутність коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів, транспортних засобів та оргтехніки. У зв’язку із недостатнім фінансуванням правоохоронних органів, для підтримання нормальної роботи відділу поліції, профілактики злочинності, забезпечення матеріально-технічної бази необхідна фінансова допомога.

И идет перечисление того, что нужно полиции:

Так, для своєчасного реагування та виїзд на скоєні злочини на території міста, патрулювання вулиць міста з метою розкриття скоєних злочинів, запобігання скоєння нових, забезпечення публічної безпеки громадян, в середньому за місяць до Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області надходить 720 заяв та повідомлень про правопорушення, з яких — 123 з ознаками злочину. ГУНП в Запорізькій області щомісяця, в середньому, на одну транспортну одиницю виділяє 100 літрів бензину, потреби Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області на одну транспортну одиницю складають 225 літрів бензину. Кількість бензину, що виділяється, є не достатньою для повного та своєчасного забезпечення виїздів на місця пригод.

В Енергодарському відділі поліції ГУНП в Запорізькій області на теперішній час в службовій діяльності використовується 31 одиниця комп’ютерної техніки, з яких: 1 одиниця придбана у 2003 році, 8 одиниць – у 2009 році, 6 одиниць – у 2010 році, 14 одиниць – у 2012 році, 2 одиниці отримано від ГУНП в Запорізькій області у 2017 році. Знаходиться в експлуатації 3 одиниці МФУ, з яких: 1 одиниця придбана у 2001 році, 1 одиниця – у 2010 році, 1 одиниця – у 2012 році.

Вказана комп’ютерна техніка не відповідає мінімальним вимогам використання з сучасними програмами, що робить неможливим виконання оперативної роботи на високому рівні.

У службових кабінетах відділу поліції експлуатуються меблі, які були придбані ще в 1986-1993 роках. Меблі зношені, не придатні для користування. ГУНП в Запорізькій області протягом 2017 року для забезпечення 3 життєдіяльності Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області виділив: — стіл письмовий – 2 шт.; — шафа для документів — 2 шт.; — шафа для одягу – 2 шт; — крісло офісне – 6 шт. Кількість меблів, що виділена, не задовольняє потреби міського відділу поліції.

 Законом України «Про Національну поліцію» (ст.20) передбачено отримання працівниками поліції зимового форменого одягу безоплатно, але на теперішній час поліцейські відділу поліції не забезпечені зимовим форменим одягом.

Для забезпечення повного, всебічного та якісного огляду місць подій, забезпечення більш ефективного вилучення речових доказів, слідів злочину та забезпечення розкриття злочинів, є необхідність у придбанні набору експерта- криміналіста..

У зв`язку з тим, що Енергодарському відділу поліції ГУНП в Запорізькій області підпорядковані Великобілозерське відділення поліції та Кам`янсько- Дніпровське відділення поліції збільшився документообіг, що тягне за собою збільшення обсягу канцелярського та письмового приладдя. В середньому на місяць ГУНП в Запорізькій області на відділ поліції виділяє 15 пачок паперу, що є вкрай недостатнім для забезпечення службової діяльності.

Получается, на бюджет города ЭНЕРГОДАР хотят повесить еще и финансирование двух районов.

Интересно посмотрим, а что же заложили в Государственном бюджете Украины на 2018год?

Госбюджет-2018

Бюджет МВД увеличат на 11 миллиардов. Государственный бюджет Украины на 2018 год предусматривает выделение 65,99 млрд грн Министерству внутренних дел Украины, что на 20% больше, чем в 2017 году.

На Национальную полицию предусмотрено 24,5 млрд грн.

На Национальную гвардию предусмотрено 10,9 млрд грн, из них 200 млн грн на жилье военным.

И сразу вспоминается В.Высоцкий «ГДЕ ДЕНЬГИ ЗИН?»

 ХОТЕЛОСЬ БЫ УСЛЫШАТЬ МНЕНИЕ ЖИТЕЛЕЙ О РАБОТЕ ПОЛИЦИИ В г.ЭНЕРГОДАРЕ, ТАК КАК БЮДЖЕТ ФОРМИРУЕТСЯ ИЗ ОТЧИСЛЕНИЙ ЗАРАБОТАНЫХ ЖИТЕЛЯМИ ГОРОДА.

 СОГЛАСНО ЗАКОНА УКРАЇНИ «Про місцеве самоврядування в Україні»

Глава 1. Повноваження сільських, селищних, міських рад

Стаття 26. Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад

 1. Виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються такі питання:

40) заслуховування інформації прокурорів та керівників органів Національної поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території;

Вот и давайте сначала услышим отчет о проделанной работе отделом полиции.

Руководитель полиции расскажет, почему до сих пор нечего не слышно об уголовном деле таких деятелей как Коврижкин, Соляник

В реестре досудебных расследований зарегистрировано дело №12015080160001334, в котором речь идет о криминальном правонарушении, предусмотренном в ст. 191, ч. 3 КК Украины — Присвоение, растрата имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положением.

По сообщениям ряда СМИ и прочим материалам правоохранительных органов известно, что Андрей Коврижкин и Владимир Соляник не первый раз являются фигурантами уголовных дел. Однако, каждый раз им удавалось «выходить сухими из воды», очевидно, по причине имеющихся связей в правоохранительных органах. Но, при всем при том – Соляник числится зам.ген.директора.

Но, вот почему-то дело «злостного преступника» депутата И.Е.Морщавки быстро пошло и дошло сперва до домашнего ареста, а потом и  до посадки в СИЗО.

С КП ПКС у нас вообще не чего не понятно. Исчезают документы, проводятся обыски, не платится заработная плата работникам. Действий от правоохранителей никаких. Хотя действий нет и со стороны городских властей. Еще в 2014 году была создана комиссия из депутатов и работников КП ПКС обещания были, что разбираться всех виновных посадят. Но, воз и ныне на месте.

депутат Энергодарского городского
совета двух созывов ( ‎1994-1998,1998-2002г.г.) С.И.Суворин

2 thoughts on “Нужна ли энергодарской полиции помощь из городского бюджета?

 • 29.01.2018 в 07:15
  Permalink

  А что же здесь непонятного? Вы видели хоть раз чтобы прокурор или начальник полиции отчитывался о своей, как бы, работе? А хотя бы одна копеечка украденного громаде возвращена? Воровал и Грицай, воровали безбожно Хоролец, Кулибов, Сорока, Анзин, Сидаш, Лохматов. И все они делились с прокурорами и начальниками полиции и СБУ. Прав ты, Серёжа! Негодяи, за которых тупорылые энергодарцы проголосовали на выборах, продолэают безпрепятственно воровать, рассчитываяс из нашего кармана взятками «правоохранителям». Должна это преступление подонков из исполкома вог главе с Музыкой утвердить и депутатская банда. Голосовать за эту взятку будут те, кто ворует! Вот и засветятся все ворюги на сессии, голосуя за взятку «правоохранителям».

  • 30.01.2018 в 10:19
   Permalink

   На фінансування поліції в 2018 році додатково виділено ще 11 мільярдів:

   Як повідомляли Українські Новини, державний бюджет на 2018 рік передбачає збільшення фінансування Міністерства внутрішніх справ на 11,2 млрд гривень до 65,9 млрд гривень. У то й же час на загальнодержавні витрати МОЗ України виділено майже 54,5 млрд грн. А тепер вдумайтесь: Скільки у нас працівників медичних закладів і скільки поліцаїв. То ж на утримання одного поліцая ми сплачуємо в 37 разів більше, ніж на одного медпрацівника. А результат???? Замість лікування — кийком по спині? Отака в нас влада. Ганьба Музиці і Михальовій, яка нічого не роблячи, отримує величезну зарплату. А взвгвлі цю місцеву депутатську банду потрібно розганяти.

Обсуждение закрыто.