Культура 

Фестиваль дитячого театралізованого мистецтва 2018

З метою розкриття творчого потенціалу дітей дошкільного віку, виховання творчої спрямованої особистості, виявлення талановитих та обдарованих дітей, у нашому місті традиційним став конкурс-огляд «У гості до казки».

Ось і цього року, з 28.03-30.03 проходить міський фестиваль театрального мистецтва. Сьогодні гостинно артисти із ЕНВК №9 запросили журі до себе в гості. З нагоди свят Вербної неділі та Христового Воскресіння 18 учасників дебютували ставили п’єсу — казку » Великодні пригоди Катрусі «. За словами автора — керівника театрального гурту «Грайлик» Сухорукової Галини Володимирівни, саме ця осучаснена вистава в оновленій обробці подана глядачам з метою розвитку та підтримки українських національних традицій, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, вивчення прав дитини, виховання співчуття, взаємовиручки, допомоги, та відповідальності. Наші діти вчаться пізнавати казковий світ розумом і серцем, а акторською грою демонструвати власне відношення до добра і зла.

Режисер-постановник зазначила, що судейська колегія серйозно враховує вікові можливості театралів й зважає на: міміку, жести, інтонування, темп, дикцію; уміння пересуватися по сцені, своєчасно орієнтуватися і вести діалог із героями; естетичний вигляд декорацій, костюмів; доцільність музичного супроводу. Хто стане переможцем фестивалю, стане відомо пізніше-попереду ще 6 виступів дитячих колективів.

Ми впевнені: театралізована діяльність приносить велику користь дітям-акторам, радість глядачам, задоволення педагогам і батькам вихованців. Дякуємо за співпрацю !

Похожие новости

Добавить комментарий