19 травня на НТК ім. В. Баннікова відбувся перший розіграш унікального турніру — «Кубку нескорених»

Проект є ініціативою уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка та Міністерства оборони України, а організатором змагань виступила Федерація футболу України.

У матчах турніру взяли участь шість команд із різних регіонів країни, сформованих із ветеранів АТО, які отримали серйозні поранення, захищаючи нашу державу на сході. Також у заході взяли участь гравці національної збірної серед ампутантів — ветерани АТО, що отримали важкі каліцтва в ході бойових дій. Герої дали майстер-клас гри у футбол та яскравий приклад оптимізму й сили волі, гідних наслідування.

Вся країна вклоняється перед вашим подвигом, перед вашою незламністю та силою духу. Дякуємо вам за те, що зберегли мирне небо над нашими домівками! Своїм прикладом активного повноцінного життя, волі та наполегливості у досягненні мети ви робите велику справу для наших дітей, для вітчизняного спорту, для всієї України, — наголосив член виконкому ФФУ, президент Асоціації футболу інвалідів України Володимир Бандуров, який взяв участь у привітанні команд-учасниць змагань.

На відкриття турніру також завітав Герой України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, легендарний захисник Савур-Могили Ігор Гордійчук, який також звернувся до цих мужніх людей.

Щиро радий вітати воїнів-переможців! Незважаючи на важкі виклики долі, ви знайшли в собі сили і надихаєте своїм прикладом хлопців і дівчат, які залишаються на передовій. Ви надихаєте молоде покоління, яке дивиться на вас, бере приклад, росте більш свідомими, більш сильними і вмотивованими громадянами нашої держави. Дякуємо за все, що ви зробили і продовжуєте робити! Вірю, що наша спільна справа закінчиться перемогою! — наголосив він.

Почесними гостями турніру стали троє юнаків, чиї батьки загинули, захищаючи незалежність України, — Ярослав Бондар, Артем Бердес та Олег Бойко, яким президент ФФУ Андрій Павелко вручив сертифікат на відвідання фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Спеціальні відзнаки, медалі та подарунки від Федерації футболу України отримали після завершення змагань усі учасники турніру.

Під час церемонії нагородження президент ФФУ Андрій Павелко нагадав переможцям і учасникам змагань, що вони будуть бажаними гостями на матчах національної збірної України, та вручив їм сертифікати на відвідування таких поєдинків.

А переможцем першого «Кубку нескорених» стала команда «Волинь YES», яка у фінальному футбольному двобої виграла у київської команди «Пурпурові серця» з рахунком 6:1. Окрім самого Кубку, команда-переможець отримала й сертифікат на відвідання фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Джерело: http://bandurov.com