Козацькі ігри «Запорозька слава» у «Дубовому гаю»!

Все, незважаючи ні на які перешкоди, ми на фінішній прямій: сценарій написано, команди козаків зібрані, музиканти записали нові пісні! І вже 3 червня о 10 годині, у «Дубовому гаю»відбудуться козацькі ігри «Запорозька слава», а вже о 12 годині разом з Олександром Притулою запрошуємо на яскраве видовище – лава на лаву!

Розумію, що багато скептиків, зараз скажуть: «І знову ці шаровари…». Так, шаровари, але подібні змагання притаманні лише нашому краю. Погодьтеся, ні во Львові, наприклад, ні у Вінниці чи Луцьку лаву – на – лаву ніхто проводити не буде! Це все наше, запорізьке, чи запорозьке…та головне, що козацька стінка — на – стінку народилася у нас.

В цих змаганнях поєдналися славні бойові традиції наших пращурів, де сучасні чоловіки найкращим чином відчувають плече друга! І головна лава на всіх змаганнях – лава братання! Тобто, як би не билися, якими б не були запеклими бої, та головна мудрість – навчитися прощати,- ось де мудрість наших предків! Стоячи на сцені, завжди відчуваю шалену енергетику, яка йде від наших козаків!

Дуже хочу, щоб цю енергетику відчули і ви, тому приходьте, приводьте дітей і разом вболівайте за наші традиції і за наших чоловіків! Вперше за всю історію козацьких ігр в змаганнях беруть участь чарівні козачки!

Елена Шевчук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *