Перший дзвоник школа №4

Відсвяткували 3 вересня Загальноосвітня школа №4 свій перший дзвоник. Це свято, завжди залишається важливим моментом в пам’яті кожної людини. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням — до своєї другої домівки — до школи. Шкільний двір загомонів… Зібралися учні, батьки, вчителі… Море емоцій, радості від довгоочікуваної зустрічі однокласників. Цього дня учні 11 класу стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні. Особливим це свято є для тих, хто перший раз переступив поріг школи – першокласників. Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

3 thoughts on “Перший дзвоник школа №4

 • 04.09.2018 в 05:54
  Permalink

  А по фото больше похожа на 2 школу

 • 04.09.2018 в 16:18
  Permalink

  Без слез не взглянешь на это первое сентября. Музыка полушепотом, никакой торжественности, такое ощущение что проходит какае-то репетиция классного часа. Звонок не «гомонив», а шептал. Я как мама первоклассника разочарована, праздник этой игровой показухой был испорчен не только у родителей, а и у первоклассников. Многие детки задавали вопрос почему так грустно на празднике? Вот и ответьте руководители что вам важнее? Скорей всего получить галочку за рекомендации по проведению первого сентября,а не радостные лица первоклассников и слезы родителей на глазах от счастья.

 • 05.09.2018 в 09:07
  Permalink

  Веселая и лёгкая программа, видно что готовились — молодцы, порадовали, особенно одна старшекласница была лучше всех, и зовут её Валерия))

Обсуждение закрыто.