В Енергодарі укладені перші декларації з лікарями первинної медичної ланки

За перший день роботи комунальним некомерційним підприємством «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Енергодарської міської ради 03.09.2018 було укладено 179 декларацій з жителями міста. Для організації цієї роботи залучено 5 комп’ютерів. Робочі місця спеціалістів облаштовані на 1 та 7 поверхах дитячої поліклініки. Робота ускладнюється через великий наплив пацієнтів, потребує уваги, точності та накладання цифрового підпису лікаря.
Укладання договорів проводиться в порядку живої черги у дві зміни з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 20.00. При собі необхідно мати паспорт, ІПН, свідоцтво про народження дитини (якщо договір буде підписуватися за неї) і, бажано, мобільний телефон.
Всі дані в базу вносить співробітник медустанови. Під час реєстрації особистих даних в електронній системі на мобільний телефон надійде повідомлення з кодом підтвердження. Якщо телефону немає, документи відсканують і прив’яжуть копії до декларації.
МОЗ стверджує, що терміну для підписання договорів немає. Тобто, відкладати всі справи і терміново йти до поліклініки за декларацією не обов’язково.
Наразі розглядається питання виділення додаткової комп’ютерної техніки та створення електронної черги для укладання договорів з лікарями.

       Джерело: en.gov.ua