Змагання зі спортивного туризму для учнів 5-их класів

25 вересня Енергодарським центром туризму, краєзнавства та спорту на території Іванівського лісницства були проведені змагання зі спортивного туризму для учнів 5-их класів закладів освіти міста. Захід – щорічний і проводиться на передодні чудового свята – Всесвітнього Дня Туризму, котрому і присвячений. Змагання зі спортивного туризму — це самоствердження, перевірка самого себе. І чим більш складним є етап, тим дорожча перемога!
Спортивний туризм — він для сильних тілом й духом! Для тих, чиї серця наповнені вогнем бажань та віри, боротьби та поваги один до одного!
Напередодні змагань з дітьми були проведені тренування на дистанції «Лабіринт-орієнтування». Змагання складались з двох дистанцій – фріроуп та лабіринт-орієнтування. У фріроупі було налаштовано 7 етапів: купини, павутинка, Андріївський хрест, горизонтальний маятник, паща дракона, колода, паралельні пірила з кільцями. На кожній дистанції з дітьми працювали педагоги центру туризму, краєзнавства та спорту. Діти із захопленням та цікавістю змагались на всіх дистанціях. Перемога знайшла своїх героїв. Почесне перше місце зайняла команда ЕНВК №5.
Всі команди були нагороджені грамотами Управління освіти за призові місця та активну участь у змаганнях.

автор: Тетяна Шилова