У Запоріжжі з’явиться соціальне таксі

Хочемо нагадати, що 28 лютого 2017 року засновник і керівник ГО «Helper Запоріжжя» — Данило Щербаков виступив на 14 сесії Запорізької міської ради з ініціативою створення «Соціального таксі» в місті! До цього «Helper Запоріжжя» розмістили петицію на сайті мерії з пропозицією до городян підтримати цю соціальну ініціативу, яку невдовзі підтримала рекордна кількість небайдужих городян. Соціальне таксі — це таксі для людей з інвалідністю, це автомобілі зі спеціальними технічними характеристиками і вимогами для перевезення людей з інвалідністю.

Соціальне таксі з’явиться у Запоріжжі вже до кінця року.
Вже цієї сесії депутати виділять кошти, які потрібні для роботи соціального таксі. За словами директора департаменту соціального захисту Ольги Полковникової, вже є два автомобілі, спеціально обладнані для особливих потреб. Залишилося лише вишукати кошти на пальне. «..Що й зробимо разом на засіданні сесії», — підкреслила на своїй сторінці в FB депутат міської ради Дарія Трюхан, яка, як і більшість депутатів, підтримала ініціативу Щербаков Данил «Helper» і його команди.
Хочемо зазначити, що Данило Щербаков, ГО «Helper Запоріжжя» та наші партнери, вже розробляємо проекти ініціатив, які направлені на ефективну та соціально спрямовану роботу в цьому напрямку.
Вже скоро ми її презентуємо!
Дякуємо всім за підтримку.

P.S. Але хочемо зазначити, що дві автівки вже не перший рік є на балансі соціальних служб і придбання ГСМ не є етапом створення соціального таксі. Нашим проектом передбачалося долучення нових транспортних заходів та системна робота цьієї установи! Сподіваємося що Владимир Буряк. Официальная страница городского головы Запорожья Запорожский Городской Совет та депутати зроблять все як потрібно, а ні «Бла-Бла»

Соціальне таксі в Запоріжжі!

#МиРезультативні Хочемо нагадати, що 28 лютого 2017 року засновник і керівник ГО «Helper Запоріжжя» — Данило Щербаков виступив на 14 сесії Запорізької міської ради з ініціативою створення «Соціального таксі» в місті! До цього «Helper Запоріжжя» розмістили петицію на сайті мерії з пропозицією до городян підтримати цю соціальну ініціативу, яку невдовзі підтримала рекордна кількість небайдужих городян. Соціальне таксі — це таксі для людей з інвалідністю, це автомобілі зі спеціальними технічними характеристиками і вимогами для перевезення людей з інвалідністю.Соціальне таксі з’явиться у Запоріжжі вже до кінця року.Вже цієї сесії депутати виділять кошти, які потрібні для роботи соціального таксі. За словами директора департаменту соціального захисту Ольги Полковникової, вже є два автомобілі, спеціально обладнані для особливих потреб. Залишилося лише вишукати кошти на пальне. «..Що й зробимо разом на засіданні сесії», — підкреслила на своїй сторінці в FB депутат міської ради Дарія Трюхан, яка, як і більшість депутатів, підтримала ініціативу Щербаков Данил "Helper" і його команди.Хочемо зазначити, що Данило Щербаков, ГО «Helper Запоріжжя» та наші партнери, вже розробляємо проекти ініціатив, які направлені на ефективну та соціально спрямовану роботу в цьому напрямку. Вже скоро ми її презентуємо! Дякуємо всім за підтримку.#ВАЖЛИВО P.S. Але хочемо зазначити, що дві автівки вже не перший рік є на балансі соціальних служб і придбання ГСМ не є етапом створення соціального таксі. Нашим проектом передбачалося долучення нових транспортних заходів та системна робота цьієї установи! Сподіваємося що Владимир Буряк. Официальная страница городского головы Запорожья Запорожский Городской Совет та депутати зроблять все як потрібно, а ні «Бла-Бла»

Опубліковано Helper Запорожье Четвер, 25 жовтня 2018 р.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *