Відкритий чемпіонат м.Енергодар з боксу

10-11 листопада 2018 року в ЕНВК№5 відбувся відкритий чемпіонат м.Енергодар з боксу. Змагання проводилось два дні, в перший день проводились відбірні полуфінальні бої, в яких приймали участь 42 пари спортсменів. На другий день у фіналі змагалися за перемогу 27пар.
В змаганні прийняли участь юні боксери 2012-2005р.н. з м.Кам’янка-Дніпровська («Бойові рукавички», м.Енергодар («ЕЦТКС», «ЕДЮСШ», «Вітязь»), м.Мелітополь, м.Запоріжжя («ШВСМ», «Колос»).
Організатори змагання – Комітет фізичної культури та спорту та Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту, працівники ЕЦТКС: Сарри Володимир Юрійович та Сарри Роман Володимирович.
Головний суддя змагання- Стукало Михайло Вікторович. Суддя у ринзі — Проценко Денис, майстер спорту України.
Змагання пройшли дуже емоційно. У деяких хлопців це був перший у житті бій. Юних боксерів підтримували друзі, батьки, дідусі та бабусі, і навіть маленькі братики та сестрички. Взагалі ці вихідні зібрали дуже багато шанувальників боксу.
Кращими боксерами змагання стали: Савченко Олександр (ЕЦТКС), Дєвочкін Давид (ЕДЮСШ), Калейнік Егор (Мелітополь). Кращий суддя- Проценко Денис.
Переможці змагання отримали грамоти, медалі, а також цінні призи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *