Дитяча футбольна команда «Таврія» — переможниця Національного турніру з футзалу на Кубок ОП «Атоменергомаш-2018»

Василівська районна дитяча футбольна команда «Таврія», яку підтримує народний депутат Володимир Бандуров, стала переможницею Національного турніру з футзалу на Кубок ОП «Атоменергомаш-2018». Ми вітаємо переможців їх тренера і батьків! Так тримати, хлопці!
Володимир Бандуров вважає підтримку дитячого та молодіжного спорту одним з важливих напрямків своєї роботи у 79-му окрузі Особливу увагу депутат приділяє розвитку наймасовішого виду спорту – футболу. Як член Виконкому Футбольної федерації України і почесний президент благодійного фонду «Розвиток футболу України», Володимир Бандуров ініціював на території свого округу масштабну програму із забезпечення належних умов для тренування дитячих футбольних команд та для досягнення ними високих спортивних результатів.
«Виховувати справжніх майстрів, кращі з яких згодом стануть відомими футболістами, треба починати зі школи, з уроків фізкультури, – переконаний депутат. – І моя мрія – щоб у складі наших славетних клубів Прем’єр-ліги грали не легіонери, а саме українські футболісти. А для цього треба вирощувати своїх майстрів, починаючи зі шкільних спортивних секцій та дитячих спортивних шкіл. Тож одним із своїх завдань я вважаю створення якнайкращих умов для розвитку дитячого та юнацького спорту».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *