РНБО розгляне питання оголошення воєнного стану в Україні

Рада національної безпеки та оборони сьогодні опівночі, 25 листопада, збереться на засідання і розгляне питання введення в Україні воєнного стану.

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов після під час засідання військового кабінету, який екстрено зібрався після атаки російських військових на катери ВМС України в Азовському морі.

«Воєнний кабінет констатував, що напад російських військових на кораблі ВМС є ні чим іншим як актом воєнної агресії. Запропоновано провести засідання Ради нацбезпеки і оборони для оголошення правового режиму воєнного стану. Засідання Ради нацбезпеки і оборони відбудеться сьогодні о 24 годині», — повідомив Турчинов.

Як інформував ZAXID.NET, у неділю, 25 листопада група російських військових кораблів атакувала три катери Військово-морських сил України. Відкривши вогонь на ураження, росіяни вивели з ладу та захопили катер «Бердянськ». А згодом захопили також катер «Нікополь рейдовий буксир «Яни Капу». Унаслідок обстрілу поранено шістьох українських військових, двоє з них у важкому стані.

 

Джерело: zaxid.net

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *