Новости АНОНС 

ПРОБНЕ ЗНО-2019: ХОЧЕТЕ СЕБЕ ПЕРЕВІРИТИ — РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, а з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов — 23 березня.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) стартує 8 січня. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Як відомо, у 2019 році ЗНО проходитиме з 20 травня до 12 липня. ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Джерело: https://www.unian.ua

 

Похожие новости

Добавить комментарий