Общество 

Маленькі орнітологи рятують від голоду зимуючих птахів

В ЕНВК № 5 є цілий клас дітей, які дуже переймаються проблемою голоду пташок. Діти розповідають про хвилюючу ситуацію та сумну статистику, про яку дізнались з інтернет-джерел: «Зима важкий період для птахів не лише тому, що холодно, а ще й тому, що голодно: із 10 синиць — 9 помирає від голоду. Але нам відомо, що одна годівничка рятує від голоду 50 синиць. Це птахи, які піклуються про збереження природи та навіть наше здоров’я! Адже одна синиця рятує від шкідників 10 дерев, а як нам відомо, одне дерево забезпечує киснем трьох людей.»
Учні 1-А класу ЕНВК №5 разом з класним керівником Калітою В.В., вихователем Воронцовою Н.В. та з допомогою батьків ще в грудні виготовили та розвісили годівнички для зимуючих пташок на території школи. За цей час діти, разом з батьками, неодноразово підгодовували птахів. Вони також підготували та розвісили в класі пам’ятки про те, чим можна годувати птахів.
Школярі закликають жителів міста приєднатись до цієї доброї та важливої справи! Бо іноді наше життя залежить не тільки від нас, а й від нашої турботи про маленьких істот, які також піклуються про нас та навколишнє середовище!

Тетяна Шилова

Похожие новости

Добавить комментарий