Новости Общество 

м. Енергодар: рятувальники роз’яснюють рибалкам як поводити себе на воді у зимовий період

Наразі в місті Енергодар спостерігається тепла погода, але поціновувачів зимової рибалки на Каховському водосховищі не поменшало. Поки що рибалки ловлять з берегу, але як тільки на водоймі сформується льодовий покрив, так вони відразу масово його атакують. У гонитві за кожною рибиною дуже часто любителі риболовлі нехтують власною безпекою, тим самим провокуючи надзвичайну подію.

Так, 12 лютого рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичний рейд по акваторії Каховського водосховища. Під час якого, розповіли рибалкам про статистику загибелі людей на воді в зимовий період, наголосили на причини трагічних випадків та вручили  пам’ятки із правилами безпеки під час перебування на льоду.

«Такі заходи, передусім, спрямовані на попередження людей, особливо любителів зимової рибалки, про небезпеку тонкого льоду, переохолодження та інші ризики, що можуть спіткати людину взимку. Звертаємось до громадян з проханням бути пильними та обережними під час перебування біля води та на льоду. Не дозволяйте дітям самим бавитися на водоймищах. Бережіть своє життя і в разі нещасного випадку негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»», — зазначив начальник 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, підполковник служби цивільного захисту Олег Панасенко.

Джерело: http://zp.dsns.gov.ua/

Похожие новости

Добавить комментарий