Общество 

«Птахи нашого міста»- конкурсна програма для учнів 4 класів

12 березня на базі ЕБГ «Гармонія » Енергодарським центром туризму, краєзнавства та спорту був проведений щорічний захід, присвячений Всесвітньому дню птахів — конкурсна програма для учнів 4 класів ЗНЗ «Птахи нашого міста». Захід проводиться вже третій рік поспіль. Цього року у програмі взяли участь 8 команд: НВК №1, ЗОШ №2, ЕБГ «Гармонія», ЗОШ №4, НВК №5, НВК ЗНЗ ДНЗ №6, ЗОШ №7, НВК ДНЗ ЗНЗ №9.
Конкурсна програма складалася з трьох етапів: конкурс-стежина «В кожної пташки свої замашки», конкурс «Пташиний лабіринт» та конкурс корифеїв.
Працівниками ЕЦТКС була надана практична допомога керівникам учнівських команд, було проведено консультацію щодо підготовки команди до участі у міській конкурсній програмі, надано перелік інформаційних ресурсів для підготовки до Конкурсу. Напередодні команди відвідали ЕЦТКС, де пройшло тренування конкурсу «Пташиний лабіринт».
Також під час урочистого відкриття конкурсу відбулася значна подія. Нещодавно вихованці та педагоги ЕЦТКС, учні ЕБГ «Гармонія» спільно провели акцію «Збери шишки — вирости ліс», запропоновану Кам’янськім лісовим господарством після впровадження програми «Ліси запорізького краю». Після успішного проведення акції було вирішено підписати меморандум про довгострокову співпрацю між лісовим господарством, ЕЦТКС та ЕБГ «Гармонія». На захід завітала головний лісничий Кам’янського лісхозу Ольга Анатоліївна Лісогір, яка подякувала всім за участь у акції та бажання співпрацювати й надалі. Директором ЕЦТКС Ясінсько. Н.В., директором ЕБГ «Гармонія» Макаревич В.М. та Ольгою Анатоліївною Лісогір було підписано меморандум про 3-річну співпрацю.
Після урочистого відкриття і привітання гостей, діти були готові продемонструвати свої знання та підготовку. Команди успішно впоралися зі всіма завданнями та випробуваннями. Переможцями цього року стала команда НВК ЗНЗ ДНЗ №6, ІІ місце – ЕБГ «Гармонія», ІІІ місце — НВК №1 Всі команди отрмали грамоти управління освіти за участь та перемогу в різних етапах конкурсу.
Вітаємо всіх з досягненнями і дякуємо за участь у заході!

Тетяна Шилова

 

Похожие новости

Добавить комментарий