Пройшов останній Відбірковий турнір сезону “Вперед на орбіту!”

2 березня у місті Харків пройшов останній Відбірковий турнір сезону “Вперед на орбіту!”

Це дійство запам’ятається нам на довго: 33 команди – майже 250 учасників, захоплюючі проекти, рекорд Гри роботів цього сезону та незліченна кількість нових вражень.

Харківський національний економічний університет зібрав у своїх стінах учнів з Сумської, Полтавської, Запорізької, Луганської, Донецької та Харківської областей.

Сказати, що усі виклалися на повну – не сказати нічого. Енергійність та наполегливість учасників просто зашкалювали
При підтримці політичної партії НАШ КРАЙ, наше місто Енергодар представляла команда Ambassadors: Писарева Ольга, Устименко Данко, Петрикін Віктор. Діти приймали участь в трех залікових заїздах робота за місіями теми сезону «Космос», презентували свій проект, проходили квест та отримали нашивки від NASA.
На фестивалі ROBOfirst наші учні встиглі пограти в лазерні бої від Spase Arena, відвідали виставку та інтерактивну зону від Харьківського планетарію.

Пройшов останній Відбірковий турнір сезону “Вперед на орбіту!”: 1 комментарий

  • 17.03.2019 в 08:54
    Permalink

    Хочу внести коррективы. Спасибо партии Наш край, а именно Владимиру Тимошенко, который не отказал нам в помощи и заплатил вступительный взнос за детей. Поездку, проживание, заказ футболок взяли на себя тренеры и родители детей.

Обсуждение закрыто.