«Синичкин день» у ЕЦТКС

14 березня в ЕЦТКС була проведена конкурсна програма «Синичкин день» для вихованців гуртків еколого-натуралістичного напряму з метою залучення підростаючого покоління до охорони довкілля, підвищення рівня екологічної свідомості та культури особистості, уваги до необхідності особистої участі в охороні оточуючого середовища.

А також, серед завдань конкурсу, було розширення та поглиблення знань про синиць нашого регіону, їх значення у житті людини; підвищення екологічної обізнаності учнів щодо охорони птахів; виховування в дітей дбайливого ставлення до природи.

Для підготовки до конкурсної програми на заняттях гуртків діти вивчали особливості семи видів синичок, які зустрічаються в місті Енергодарі та його околицях.
В конкурсі взяло участь 7 команд — це вихованці гуртків екологічного напряму.

В конкурсі було 7 етапів:
1. «Знайди своє гніздо»
2. «Підгодуй синичку»
3. «У синичок різні імена»
4. «Впізнай птаха»
5. «Розмалюй пташку»
6. «Синичкин лабіринт»
7. «Підрахуй пташок»

Кожен з етапів був цікавим, діти із захопленням працювали над кожним з них.
Всі команди продемонстрували добрі знання з теми заходу, проявили активність і зацікавленість. Кращу командну співпрацю в роботі з лабіринтом показала команда «Непосиди» (керівник Ленінець Г.В.), Знавцями пташиного раціону виявилася команда «Дівчата» (керівник Фесенко Г.А.). Найкращі знання щодо назв різних видів пташок продемонструвала команда «БКС» (керівник Силіна Л.І.). Команда «Гармонія» (керівник Гаркавенко О.В.) була найбільш спостережливою, краще за інших впізнавала птахів за фрагментами зображення. Розмальовки синичок команди «Цунамі» (керівник Силіна Л.І.) найбільше відповідали реальному забарвленню птахів. «Орли» (керівник Сежченко І.М.) мали найкращий результат з проходження пташиного лабіринту. Кращими рахівниками пташок виявилися учасники команди «Воробушки» (керівник Частухіна С.Д.).
Всі учасники заходу нагороджені гармотами ЕЦТКС.

Тетяна Шилова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *