Євгена Вангельєва звільнено з органів прокуратури!

Принциповою позицією Генерального прокурора України, а також моїм особистим переконанням є посилена увага боротьбі за очищення рядів органів прокуратури України від людей, не гідних нести звання співробітників даного відомства.
Зокрема у минулому році співробітника регіональної прокуратури вже було притягнуто до кримінальної відповідальності. До КДКП за неналежне виконання службових обов’язків, вчинення дій, що порочать звання прокурора, систематичне порушення правил прокурорської етики та інші негідні вчинки, нами було направлено 18 скарг щодо співробітників прокуратури.

На днях у ряді ЗМІ з’явилась інформація про правопорушення, вчинене заступником керівника Енергодарської місцевої прокуратури, а саме керування даною особою автомобільним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Моя позиція однозначна – подібний ганебний факт не має лишатись без відповідної реакції.

Тож сьогодні, 18 березня, заступника керівника Енергодарської місцевої прокуратури Євгена Вангельєва звільнено з органів прокуратури.
Робота на напрямку очищення продовжується. Я не втомлююсь повторювати – Закон один для всіх і кожен негідний вчинок, правопорушення або злочин, вчинені представником правоохоронних органів, знайде свою правову оцінку і матиме відповідні наслідки.

Джерело: сторінка ФБ прокурора Запорізької області Валерія Романова

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *