Суд розглянув заяви ТОВ «Місто для людей Енергодар» про видачу судових наказів

У зв’язку з виявленням зацікавленості мешканців міста Енергодар, щодо розгляду судових справ за участю ТОВ «Місто для людей Енергодар», вважаємо за необхідне надати наступну інформацію.

До Енергодарського міського суду Запорізької області надійшло 14 заяв Товариства з обмеженою відповідальністю «Місто для людей Енергодар» про видачу судових наказів про стягнення заборгованості по оплаті послуг з управління багатоквартирним будинком.

За результатами їх розгляду, Енергодарським міським судом 22.03.2019 року винесено ухвали про відмову в задоволенні заяв про видачу судових наказів за двома заявами, у зв’язку з наявністю підстав визначених ст.. 165 ЦПК України. Крім того, 25.03.2019 року судом винесено судові накази, якими задоволено 12 заяв про видачу судових наказів, у зв’язку з відповідністю поданих заяв вимогам визначеним розділом ІІ Цивільного процесуального кодексу України, в тому числі наявністю письмових договорів укладених між ТОВ «Місто для людей Енергодар» та окремими власниками квартир.

З огляду на інформацію зазначену вище, роз’яснюємо, що в разі незгоди з винесеними судовими наказами, жителі міста відносно яких винесені судові накази, не позбавлені права звернутись до суду із заявою про скасування судового наказу в порядку і строки визначені ст. 170 Цивільного процесуального кодексу України.

За повідомленням прес-служби суду