Квест «Природа нашого міста»

10 квітня в міському парку відбувся веселий, цікавий та захоплюючий захід – міський природничий квест «Природа нашого міста», який провели працівники Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту. Захід проводиться для учнів шостих класів ЗЗСО міста. Квест мав на меті розвинення туристичних навичок, фізичних сил та здібностей, пов’язаних зі здоровим способом життя. Також важливою метою було підвищення рівня екологічної свідомості, поглиблення знань про природу рідного міста, виховання дбайливого ставлення до природи.
Міський природничий квест «Природа рідного міста» був присвячений Міжнародному Дню Землі, який відзначається 22 квітня.
Квест складався с 12 етапів: фільтрація води, визначення координат, рух за азимутом, визначення висоти дерева, визначення віку дерева, вплив водосховищ, визначення хмарності, зміна температури та тиску, гірські породи (пісок), гірські породи (граніт), топознаки, Великий Луг.
Команди рухались від одного етапу до іншого за допомогою мапи. Після виконання завдяння суддя на етапі вписував в таблицю номер етапу, який діти повинні відвідати наступним.Також на кожному етапі команди робили в таблиці відмітку компостером про проходження даного етапу.
При підведенні підсумків змагань враховувались кількість балів, зароблених на етапах та чистий час проходження квесту.
Місця розподілились таким чином:
ІІІ місце у команди ЕНВК №5
ІІ місце посіла команда ЕЗОШ №2
І місце і перемогу виборола команда ЕЗОШ №7.
Вітаємо переможців і дякуємо всім командам за активність, сміливість і гарний настрій!

Тетяна Шилова

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *