Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

11 квітня на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №2 пройшов міський етап XXV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (ДЮП), в якому взяли участь 3 команди загальноосвітніх шкіл міста: «Гарячі» (ЕЗОШ№2), «Стріла» (ЕЗОШ№7) та «Рятувальники» (ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»). Всі вони під час шкільних етапів фестивалю у чесному змаганні вибороли право бути на сцені, і довели що вони найнаполегливіші, а їх воля до перемоги є найсильнішою.

За звання переможця команди боролися під гаслом: «Безпека в житті – життя у безпеці». Учасників оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли співробітники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС Украйни у Запорізькій області, методисти Науково-методичного центру, педагоги Центру туризму, краєзнавства та спорту, Клубу юних моряків. Під час заходу команди продемонстрували глядачам свій високий рівень знань з безпеки життєдіяльності, показали творчі та спортивні здібності, вокальну та хореографічну майстерність.

Юні рятувальники змагалися у знаннях з основ безпеки життєдіяльності — це конкурси «Гриби, ягоди», «Медичний» та «Плакат соціальної реклами», у туристичній майстерності — конкурс «Рятувальна мотузка» та практичних вправах: у конкурсах «Влучний ствольщик» і «Рятування потопаючого». Як основний елемент фестивалю, на розсуд глядачів та журі команди представили «Візитку» та «Домашнє завдання». Під час цих конкурсів члени дружини познайомили присутніх з їх роботою протягом навчального року, порушили актуальні питання пожежної та техногенної безпеки, надали рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, популяризували здоровий спосіб життя та безпеку життєдіяльності серед дітей.

За результатами усіх конкурсів, перемогу здобула дружина юних пожежних «Гарячі», від виступу якої глядачі та члени журі отримали велике задоволення, друге місце зайняла команда «Стріла», а трете місце команда «Рятувальники».

За свою талановитість, проявлену майстерність та артистизм усім учасникам фестивалю було вручено грамоти від рятувальників та цінні  подарунки від Енергодарської міської ради. Організатори подякували за отримані враження та побажали команді-переможниці подальших успіхів у зональних змаганнях. Рятувальники зазначають, що такі заходи серед підростаючого покоління сприяють як на популяризацію Служби порятунку, так і розвивають спортивні та артистичні якості у молоді.

Джерело: zp.dsns.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *