«Українська революція: 100 років надії і боротьби»

10-11 квітня вихованці ЕЦТКС взяли участь у відкритій обласній конференції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби», яка проводилася у м. Запоріжжя. На конференції із доповідями виступили переможці обласних етапів Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби», проектів «Усна історія АТО» і «Майдан: усна історія».
Під час роботи форуму, який проводився у конференц-залі Обласного краєзнавчого музею, представили результати своїх досліджень Гончаров Микита (гурток «Скаут», керівник Ленінець Г.В.) і Марієнко Поліна (гурток «Історичне краєзнавство», керівник Самойлова І.А.). Виступи наших вихованців були яскравими, змістовними, тому і Микита, і Поліна отримали від журі конференції дипломи за кращі виступи.
Всі, хто взяв участь у роботі конференції, мали змогу поспілкуватися з істориками-краєзнавцями Щуром Ю.І., директором Запорізького науково-дослідного центру «Спадщина» (він, доречи, провів невелику екскурсії старовинною частиною Запоріжжя), Шаповаловим Г.І., заступником директора обласного музею, професором, Власовим О., науковим співробітником заповіднику «Хортиця». Дуже пізнавальною і мотивуючою до нових досліджень була екскурсія по історичних місцях о. Хортиця: історико-культурний комплекс «Запорозька Січ», меморіально-туристичний комплекс «Зорова Могила», меморіально-туристичний комплекс «Протовче» та Хортицькі плавні, що є залишками Великого Лугу.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *