На ЗАЕС обговорили впровадження ризик-орієнтованого підходу

На Запорізькій електростанції відбулася відео-нарада щодо впровадження в практику на підприємствах енергетичної галузі проекту ризик-орієнтованих підходів. В нараді прийняли участь генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець та фахівці станції, члени робочої групи від ДП «НАЕК «Енергоатом», Держатомрегулювання, українських АЕС та ВП «Атомремонтсервіс».

«Цей проект передбачає можливість проведення техогляду та планових ремонтів певного обладнання й систем під час роботи енергоблоку на потужності», – підкреслив заступник головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки Запорізької АЕС Олександр Ігнатченко.

Керівником проекту є НАЕК «Енергоатом», тож реалізується він не лише на майданчику ЗАЕС. На інших станціях створені робочі групи для забезпечення універсальності проекту і можливості його подальшого впровадження. Тому під час наради робочі групи обмінялися набутим досвідом щодо їх реалізації. Наступна нарада з цього питання призначена на 23 травня.

Довідка. Запорізька АЕС — найбільший енергетичний об’єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий – в 1985 році, третій – в 1986 році, четвертий – в 1987 році, п’ятий – в 1989 році, шостий – у 1995 році.

Джерело: energoatom.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *