Поїздка до Новомиколаївської загальноосвітньої школи-інтернат

24 квітня здійснилася поїздка небайдужих енергодарців до Комунальний заклад «Новомиколаївська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», присвячена до дня народження цього закладу.  В школі-інтернаті навчаються діти з різних районів Запорізької області. На даний момент в закладі навчаються і виховуються 112 учнів. З них — діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних, малозабезпечених сімей. Серед учнів школи є багато дітей, які проживають в селі та виховуються матерями-одиначками. Специфіка роботи школи в тому, що діти тут проживають та навчаються.

Організаторами поїздки стала Громадська Організація «Ми разом», голова організації подружжя Політови Олександр та Оксана. До поїздки також долучилися Громадська Організація «Спортивний клуб борцівська команда «Ті-Вар», колектив  «Power step», вихованці ЦДЮТ, студія сучасного танцю «Феєрія» та вокальний гурток «Мрія» — керівник Долгополова Тетяна Олександрівна. Діти виконували різні танцювальні  номери, виконували пісні Долгополова Єлізевата, Клюєва Ганна, Дьоміна Ксенія та Ярослав Політов.

Діти подарували свято вихованцям, а також різні подарунки від небайдужих мешканців м. Енергодар: речі, книжки та іграшки. Немає нічого легшого, ніж зробити добру і правильну справу. Рецепт простий: треба перестати говорити, а взяти і зробити. Щоб подарувати дітям надію, не потрібно бути чарівником. Так само легко можна зробити свято, навіть не маючи в кишені мільйонів. Адже спільними зусиллями так легко допомогти ближньому, достатньо лише захотіти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *