Невже закриють Фрідом…

Невже закриють? Це питання постало перед молодіжним простором FreeDom. Вже декілька місяців не вщухає суперечка з приводу закриття цього закладу. Фрідом проіснував 3 роки у нашому місті і, спираючись на реєстрацінні данні, його хочу раз відвідали більш ніж 2,5 тисячі жителів. Це свідчить про те що люди підтримують значущість таких закладів у нашому місті.

На жаль, 30.05.19 закінчується договір оренди з КП «Промінь». Але оцінюючи дії цього підприємства вони не мають наміру продовжувати термін договору. 23.05.19 на засіданні виконкому розглядалося питання Фрідому, яке визвало багато суперечок. Віктор Бучнєв намагався захистити молодіжну організацію, спираючись на свідчення суду, який був проведенний 15.04.19. Згідно зі справою № 908/85/19 : «Односторонні акти позивача (КП «Промінь») не підтверджують обставин на які посилається позивач». Суд відхилив запит про дострокове розірвання оренди. Під час дискусії, перший заступник Ігор Курдя, директор УКВ Олег Гордевич, начальник юруправління Дмитро Дмитро Поліщук вказували на те, що Фрідом займається підприємницькою діяльність, що свідчить про те, що підняття орендної плати цілком зрозуміле, але на противагу цим словам варто вставити рядки із судової справи: «Орендар використовує орендоване майно для організації дозвілля дітей та юнацтва в позаурочний час.». Тож у цьому випадку підняття аренди стає безглуздим. На останок заступник міського голови запевнив, що буде підтримувати Фрідом, до його слів долучився і Павло Музика.

У цю ж суботу (25.05.19) була проведена мирна акція з метою захисту прав на громадську організацію та вільний простір для молоді. Де усі охочі могли висловити свою думку щодо цієї організації та підтримати теплими словами. До енергодарців також звернувся і Павло Музика, який підтвердив обіцянку сприяти розвитку не лише «Фрідома», а й громадського руху взагалі. Фрідом організував цікаву програму і довів що молодіжний простір — процвітаюче місце, що здатне розвити молодь іпровести багато цікавих заходів, що здатні зробити будні енергодарців набагато цікавіше.

Марія Бендеберя