«Велодень-2019» та велоперегони «XC ELIMINATOR»

2 червня відбувся традиційний, всіма улюблений , вже шостий Велодень в Енергодарі! Цього року організатори свята вирішили об’єднати «Велодень-2019» з велоперегонами «XC ELIMINATOR-2019», які пройшли на велотрасі у міському парку культури й відпочинку. Тому, отримавши порядковий номер для участі у велопробігу, бажаючі зареєструвались для участі в перегонах.
На свято завітало більш, ніж 350 учасників, серед яких не тільки жителі міста, а й гості з Нікополя, Запоріжжя, Василівки, Кам’янки та Дніпрорудного. Після урочистого відкриття заходу були проведені дитячі велоперегони для учасників на біговелах та велосипедах у віці від 3 до 9 років. Переможці й учасники отримали грамоти, пам’ятні подарунки та солодкі призи від спонсорів і організаторів свята.
Перед початком велопробігу начальник патрульної поліції проінформував всіх присутніх велосипедистів про дотримання правил безпеки під час руху містом. Отже, велопробіг вулицями рідного Енергодару пройшов на позитивній хвилі, безпечно й обережно. Далі організатори відзначили й нагородили велосипедистів в номінаціях «Найоригінальніший велосипед» та «Найсильніший велосипедист», а деякі щасливчики стали переможцями лотереї й отримали цінні подарунки.
Далі учасники Велодня перемістились у міський парк, де стартували велоперегони «XC ELIMINATOR-2019». Майже 40 учасників у віці від 10 до 60 років групами, кожний у своїй віковій категорії долали трасу в 650 метрів зі спусками і підйомами, різкими поворотами, ділянками з піском, корінням і камінням. «Траса досить складна, але тим і цікава», — зазначили гонщики. Серед переможців та призерів перегонів були як містяни, так і велосипедисти з Нікополя. На церемонії нагородження учасники отримали медалі, грамоти й цінні подарунки – аксесуари для своїх велосипедів.
Організатори свята щиро дякують спонсорам: партії «Наш край» та магазину спортивних товарів «Лідер», патрульній поліції за супровід велопробігу, а також ініціативній групі велолюбителів «Встёгнутые» та їхнім родинам за допомогу у організації, координації та проведенні «Велодня-2019», підготовку велотраси до перегонів «XC ELIMINATOR-2019».

Тетяна Шилова