Квест для молодих спеціалістів ДТЕК ЗаТЕС.

12 червня працівники ЕЦТКС провели квест з тімбілдингу «Портал єдності» для молоді — працівників Запорізької ТЕС.

Близько 80 молодих спеціаластів — робітників енергитичної сфери прийшли до міського парку культури і відпочинку, щоб взяти участь у заході.
Працююче населення проводе якнайменше третину свого часу на роботі, серед трудового колективу, в якому в деякі моменти всім хотілося б відчувати підтримку й розуміння, а інколи й самому підтримати й допомогти колезі. Тому квест «Портал єдності» був спрямований саме на командну роботу, він спонукав всіх учасників бути не просто колективом, співробітниками, а стати справжньою командою, в якій пануватимув би бойовий дух, позитивний настрій, підтримка й розуміння.
Отже, учасників квесту було поділено на команди по 6 осіб, кожна команда отримала мапу-маршрутний лист, на якій було відмічено 14 контрольних пунктів. На кожному КП на команди чекав суддя із завданням. За виконане завдання команди отримували кодове слово. Після виконання всіх завдань квесту з отриманих слів команди складали кодову фразу.
Переможцями стали команди, які вірно склали кодову фразу і пройшли квест з найменшою кількістю штрафних балів.
Під час квесту у кожного була гарна можливість активувати свої здібності й таланти, розробити тактики й стратегії при проходженні етапів, вчитися домовлятись й розуміти одне одного з півслова, півжесту. Адже робота в команді має свої особливості: всі — різні й неповторні, але можуть зібрати і об’єднати в команді свої найкращі й найсильніші якості й здібності, які приведуть до перемоги. Учасники квесту скористались гарною нагодою, граючи – стати найкращими, об’єднуючись – стати переможцями! «Портал єдності» привів до успіху, який приємно було розділити з друзями!
Керівник департаменту з управління персоналом ДТЕК ЗаТЕС Олена Корніяшик щиро подякувала директору ЕЦТКС Наталії Ясінській та її колективу за захоплюючий захід, прекрасну організацію роботи на всіх етапах квесту, який допоміг досягти головної мети: об’єднати колектив у справжню дружну команду!
Колектив ЕЦТКС вітає команди «Мажори» (ІІІ місце), «Енергія» (ІІ місце) та «Месники» (І місце) з перемогою, а решті команд дякує за активність й позитивний настрій!

Тетяна Шилова