В ЕНЕРГОДАРІ ВИКОНКОМ НЕ ПІДТРИМАВ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ТЕПЛО, ЗАПРОПОНОВАНЕ ВП ЗАЕС

Одне з питань порядку денного виконавчого комітету стосувалося встановлення тарифу на теплову енергію ВП «Запорізька АЕС».

Згідно з ним, для потреб усіх груп споживачів з 1 серпня 2019 року пропонується встановити тариф у розмірі 124,83 грн/Гкал (без ПДВ). У складі тарифу – витрати на виробництво теплової енергії (98,64 грн/Гкал), її транспортування (25,52 грн/Гкал) та постачання (0,67 грн/Гкал).
Запитання у членів виконкому виникли у зв’язку із суттєвим зростанням вартості транспортування тепла.

У липні минулого року виконком вже підтримував підвищення тарифу на теплову енергію ВП ЗАЕС, яку було встановлено в розмірі 107,64 грн/Гкал (транспортування — 15,01 грн/Гкал, постачання — 0,48 грн/Гкал). Однак цього року у підприємства знову виникла необхідність у підвищенні тарифу у зв’язку зі збільшенням витрат. Міський голова зауважив, що підвищення вартості тарифу ВП ЗАЕС суттєво позначиться на розмірі тарифів на тепло для населення, які будуть встановлені КП «Тепловодоканал».
Всі члени виконавчого комітету утрималися від прийняття даного рішення. Керівництву ВП «ЗАЕС» рекомендовано у стислі строки провести широку роз’яснювальну роботу, поінформувавши жителів міста про необхідність та обґрунтованість підвищення тарифів. Після цього питання буде повторно винесено на розгляд виконавчого комітету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *