м. Енергодар: рятувальників відзначили подяками міського голови

26 липня в актовому залі 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області міський голова міста Енергодар Павло Музика, відзначив  вогнеборців Подяками та пам’ятними подарунками, за самовіддане виконання службових обов’язків, проявлену мужність та професіоналізм при гасінні пожежі на території міського сміттєзвалища.

На початку зустрічі начальник 13 ДПРЧ Олег Панасенко детально розповів про подію, яка сталась на полігоні побутових відходів.

«1 липня о 15:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у промисловій зоні за межами міста м. Енергодар. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить сміття на міському полігоні побутових відходів. Загальна площа пожежі склала 0,5 га. О 17:56 вогнеборці локалізували займання, а 2 липня о 05:00 – повністю ліквідували. Від Головного управління ДСНС залучалося 5 одиниць техніки та 23 чоловіка особового складу» — сказав Олег Панасенко.

Павло Музика подякував усім рятувальникам, які були залучені до ліквідації пожежі. Подяку отримали рятувальники 1-ДПРЗ, 31-ДПРЧ та 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, а саме: начальник 1-ДПРЗ  з охорони об’єктів Віталій Троян, заступник начальника (з питань оперативного реагування та цивільного захисту) 1-ДПРЗ з охорони об’єктів Сергій Лукашов, начальник чергової зміни ОКВ 1-ДПРЗ з охорони об’єктів Андрій Покалюк, командир відділення Денис Єфименко, Микола Кидонь, Іван Кузьмінов, Юрій Недавній, Олександр Ястребов, командир відділення-водій 31-ДПРЧ з охорони об’єктів Євген Грицюк, Віталій Птуха, водій 31-ДПРЧ з охорони об’єктів Євген Білек, Артем Великанов, водій 13 ДПРЧ Віктор Вареник, Антон Казначей, старший пожежний-рятувальник Олександр Сініпольський, пожежний-рятувальник 13 ДПРЧ Ігнатій Бойко, Олександр Картенюк, пожежний-рятувальник 31-ДПРЧ з охорони об’єктів Вадим Гичко.

Джерело: zp.dsns.gov.ua

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *