У Кам’янці-Дніпровській п’яний поліцейський за кермом збив на переході жінку

У Кам’янці-Дніпровській п’яний поліцейський за кермом збив жінку, яка переходила дорогу пішохідним переходом. Після ДТП чоловік хотів втекти, а в аварії намагався звинуватити саму потерпілу, йдеться у ТСН.19:30.

Очевидці розповідають, що жінка переходила дорогу по пішохідному переходу. Зреагувати на авто, яке їхало на великій швидкості, вона не встигла і не змогла б.  60-річна пані Ольга має інвалідність: вона не розмовляє і нічого не чує. Зараз вона у лікарні. Каже, що пам’ятає лише удар, від якого втратила свідомість. Отямилась вже у лікарні.

Лікарі вважають дивом те, що жінка вижила після такого удару.

Життєво важливі органи також не зачепило. Вона має лиш переломи кінцівок. Лікування в реабілітація триватимуть щонайменше кілька місяців. «Закритий перелом обох кісток лівої гомілки із задовільним станом уламків. Жінка також  має множинні забої м’яких тканин кінцівок і грудної клітини», — каже завідувач  відділенням Кам’янсько-Дніпровської ЦРЛ Олександр Соколовський.

Правоохоронець, який відправив жінку на лікарняне ліжко, раніше працював в ДАІ. Переатестацію пройшов успішно, лишився працювати у районному відділку. Свідки кажуть, що після аварії хотів втекти, а згодом намагався перекласти провину на саму потерпілу.

Свідки розказують, що зловмисник хотів утекти з місця ДТП. Крім того, він кричав на потерпілу, обзивав її і звинувачував у тому, що вона розбила йому скло в автомобілі.

Незадовго до аварії правоохоронця бачили в компанії у різних кав’ярнях напідпитку. Експертиза показала, що вмісту алкоголю в крові копа перевищує норму у дев’ять разів. У відділку коментувати поведінку колеги відмовляються.

За інформацією ТСН, правоохоронець перебуває – у відпустці. Чи правда це,  перевіряють в ДБР. «Якщо до Державного бюро розслідувань надійдуть заяви або інформація стосовно того, що відпустка була оформлена заднім числом, то слідчі будуть давати оцінку таким діям», — пояснив в.о. керівника відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ ДБР Максим Білоусенко.

Повідомлення про підозру правоохоронцю поки не вручили. Обіцяють зробити це після відпустки. Тоді ж вирішуватимуть питання про відсторонення копа від посади. Поки він лишається чинним співробітником поліції.

Кореспондент: Яків Носков

2 thoughts on “У Кам’янці-Дніпровській п’яний поліцейський за кермом збив на переході жінку

  • 09.08.2019 в 06:49
    Permalink

    И как теперь ходить по улицам то ,когда копы людей здивают и дальше продолжают ездить .

  • 10.08.2019 в 17:12
    Permalink

    Менты, твари, совсем охренели! Требуют от горожан порядка и соблюдения правил, а сами?

Обсуждение закрыто.