В Енергодарі ювенальна поліція провела рейд по розважальним закладам міста

Працівники поліції ювенальної превенції Енергодарського відділу  поліції відвідали місцеві заклади відпочинку та торгівлі. Правоохоронці нагадали працівникам про неприпустимість продажу алкоголю дітям, а неповнолітнім про правила перебування у них.

В рамках проведення загальнодержавних заходів «Безпечне літо» інспектор ювенальної превенції Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області протягом тижня проводила профілактичні бесіди з працівниками закладів, у яких проводиться діяльність у сфері розваг та торгівельним закладам міста.

Поліцейська нагадала про неприпустимість перебування дітей віком до 16 років після 22:00 без супроводу батьків, а також про відповідальність в разі порушення цих вимог.

Так, згідно ст. 180-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування) передбачає накладення штрафу від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З метою заохочення дітей до здорового способу життя інспектор ювенальної превенції провела с підлітками бесіду про шкідливий вплив алкогольних напоїв та тютюнових виробів на організм.

Крім того, поліцейські провели роз’яснювальні бесіди з працівниками торгівлі щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Ювенальні поліцейські попередили  про відповідальність за порушення норм чинного законодавства України в цій сфері.

© Офіційний сайт Національної поліції: https://zp.npu.gov.ua/news/novini/v-energodari-yuvenalna-policziya-provela-rejd-po-rozvazhalnim-zakladam-mista/

One thought on “В Енергодарі ювенальна поліція провела рейд по розважальним закладам міста

  • 08.08.2019 в 15:29
    Permalink

    Да, и потребовать от наркоторговцев, чтобы несовершеннолетним дурь продавали строго дозированно с учетом возрастных особенностей.

Обсуждение закрыто.