Так що ж накипіло у мешканців Егергодару?

11 серпня, о 14:00, біля Сучасника зібралося багато людей, щоб розповісти про те, що накипіло! Сьогодні відвідувачем нашого міста став Руслан Ханумак — відомий комік 95 кварталу, який намагається висвітлити проблеми міст по всій країні за допомогою свого проекту.
Ідея була досить проста. Кожен хто хотів розповісти про проблему, яка турбує його, міг підійти та заявити про це відкрито.

Під час обговорення піднімалося багато питань, але найболючішими стали: якість та умови лікування; стан будівель та справність ліфтів; виплати заробітної плати робітникам комунальних служб; відсутність гарячої води та подекуди, навіть, електроенергії.
Усі питання були прийняті до уваги й відзняті на відеокамеру. Кожен із присутніх висловил своє невдоволення. Кожне із аргументів підтримувалося Русланом і давало поштовх надії енергодарцям.

На зустрічі також була присутня ініціативна группа Енергодару та деякі із депутатів, які також підтримували діяльність Руслана Ханумака і відповіли на поставлені запитання.

«Велике прохання щоб пан Президент завітав до нас. У нас привітне, гарне місто, з радістю зустрінемо його!»,- це звернення було здійснене одним із жителів нашого міста і з ним погодилися усі, бо наше місто — це флагман енергетики України. Енергодар є містом, якому важливо його майбутнє, тож всі хто прийшов сьогодні — це люди що прагнуть бути щасливими.

Марія Бендеберя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *