Пройшов турнір по пляжному волейболу

17 серпня пройшов турнір по пляжному волейболу серед чоловічих команд присвячений Дню Незалежності України.

Змагання проходили у парному форматі, тобто у команді було по 2 чоловіки. У турнірі приймали участь як початківці, так і більш досвідчені люди. Різниця у віці не заважала вигравати призові місця, оскільки командний дух підкриплювали активні коментарі під час гри, що надавало спортсменам більшої витримки і впевненості у своїй перемозі.
Всього у турнірі приймали участь дев’ять команд — із них 5 енергодарських, а 4 інших були з Веселого, Кам’янки та Водяного. Згідно з свідчень Олексія Тахтая, цей турнір проводится вже другий рік поспіль, але, на жаль, через накладки у змаганнях цього року команд було значно менше.
Досить цікавим здавалися назви команд, оскільки у кожної з них було лише дві букви, що означали перші букви прізвищ кожного учасника команди.
Зрештою у фінальних змаганнях перше місце зайняла команда ЧС (Черевань В., Сметана А.), друге виборола команда ТФ (Тахтай А., Федоренко С.) та на третьому місці опинилися команда БВ (Бекауер В., Верин Н.).

Ми вітаємо усіх переможців та бажаємо їм подальших перемог.

Окрема подяка Володимиру Тимошенко за допомогу в організації та турботі за здоровий спосіб життя громадян та ПП «Опозиційна платформа – За життя» за фінансову допомогу.