У мешканців увірвався терпець

Ні для кого не секрет, які в нас зараз ведуться баталії із МДЛ. Якість своєї роботи вони нам показали з перших днів свого існування. Наш будинок ніколи не був таким занедбалим, прибирання місяцями не проводилося.

Вчора, 26.08.2019, нам увірвався терпець і у нашому будинку по Центральній, 2/2 відбулась справжня подія, на яку нас надихнули сусіди з третього під’їзду. Нам вдалося організувати суботник та виконати генеральне прибирання свого під’їзду, небайдужі мешканці якого ретельно вичистили його парадну частину від павутиння, сміття та застарілого бруду. Були вимиті із хлором сходинкові клітини разом із перилами, ліфт, стіни на деяких поверхах та поштові скриньки. Дуже багато сил доклали на прибирання бур’яну під нашими ж балконами, та ще більше — на прибирання недопалків (було прийняте спільне рішення повертати їх власникам, та про це іншим разом)…

Ми невеличким гуртом проробили велику роботу. Нажаль, багато хто не прийшов на суботник. З різних причин: одні дійсно були на роботі, других навіть у місті не було, та інші, яким нас#@ть, у якому бруді їм доводиться жити «АДЖЕ ІСНУЮТЬ ПРИБИРАЛЬНИКИ І ЦЕ ЇХНЯ РОБОТА». Аргумент-супер, нічого не скажеш. Дуже сподівюсь, що наступного разу їм буде соромно і вони проявлять свою свідомість. Так, так, я не обмовилась, наступний раз обов’язково буде, адже рятування потопаючого — справа рук самого потопаючого. Поки що нам немає на кого сподіватися, окрім як на самих себе… Хочу дуже подякувати тим, хто не проігнорував цей суботник і знайшов час, щоб зробити свій дім трохи чистішим і привабливішим. Додаю фотографії наших героїв за роботою…

Вікторія Живогляд