За політичний популізм доведеться відповісти у суді

Колишній депутат Енергодарської міської ради Артем Дубков, який цього року балотувався на виборах до Верховної ради України, буде відповідати перед судом за розповсюдження недостовірної інформації, що впливає на ділову репутацію ТОВ «Місто для людей» та негативно відзначається на господарській діяльності підприємства.

Розгляд справи за позовом компанії про захист ділової репутації юридичної особи відбудеться в Енергодарському міському суді Запорізької області вже 15 жовтня.

Справа в тому, що в ході передвиборчої кампанії Артем Дубков розміщував свою агітацію на біл-бордах де, зокрема, обіцяв «розірвання договорів з МДЛ» у разі його обрання до парламенту. Аналогічна інформація з закликом до розірвання договорів була розміщена на офіційному сайті Центральної виборчої комісії та є доступною для кожного користувача мережі Інтернет.
Враховуючи, що твердження екс-кандидата викликали певний резонанс серед мешканців міста, керуюча компанія подала позов до суду.

Та все ж залишається незрозумілим, яким чином успішний адвокат, а саме так себе позиціонує Артем Дубков, планував реалізовувати свої обіцянки? Як відомо, в міську раду він балотувався від політичної сили «Укроп», потім почав менжуватися і ніяк не міг остаточно визначитись, хоче він бути депутатом міськради чи ні. А це вже говорить про серйозність людини як політика. Окрім цього, пан Дубков не виконав запитів виборців, а всі його обіцянки були звичайним передвиборчим популізмом, мабуть тому у Раду він і не потрапив.

Але головне питання полягає в тому, як він міг не знати того, що Верховний Суд України ще в червні минулого року підтвердив законність проведення конкурсу на призначення керуючої компанії виконкомом Запорізької міської ради, при цьому касацію подавав колега Артема Дубкова по «Укропу». То ж пан адвокат вочевидь знав, що ніякі договори він розірвати не зможе, адже таке рішення можуть колективно прийняти тільки самі мешканці будинку, тому подібні заклики є незаконними та покликані викликати резонанс і привернути увагу до своєї кандидатури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *