Суд відхилив безпідставну апеляцію Андрія Коврижкіна проти «Місто для людей»

Минулого тижня Третій апеляційний адміністративний суд відхилив адміністративну апеляційну скаргу Андрія Коврижкіна про визнання протиправним та скасування рішення Запорізького адміністративного суду (справа №280/5178/18 від 4 червня 2019 року).

 

Нагадаємо,  в кінці минулого року кілька мешканців Енергодару подали до суду позов щодо визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради щодо призначення управителем багатоквартирних будинків міста керуючої компанії «Місто для людей Енергодар». У ході судових засідань позивачі не надали жодних доказів про порушення їх прав оскаржуваним рішенням, не змогли вказати, які саме права порушені та яким чином, тому суд відмовив у задоволенні позивних вимог.

 

На дане рішення було подано апеляційну скаргу, серед заявників якої з’явились нові прізвища. Не виключено, що це пов’язано з тим, що дата подачі скарги співпала з предвиборчою кампанією  до Верховної Ради України. Так, до судового процесу долучився Сергій Хоролець, який неодноразово проводив збори мешканців та закликав саботувати послуги керуючої компанії. Окрім цього, позивачем проти енергодарського виконкому був Андрій Коврижкін, який в різний час і на різних посадах фактично керував попередником керуючої компанії – КП «ПКС». Виходячи з того, що Андрій Коврижкін  обізнаний у темі ЖКХ, його участь у процесі – або банальне незнання законодавства України, або  політична гра заради власних інтересів, у якій не вдалося перемогти.

 

Рішення апеляційного суду є черговим підтвердженням того, що рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради Запорізької області № 161 від 06.06.2018 «Про призначення управителя багатоквартирних будинків» є правомірним, а конкурс був проведений на законних підставах.

Суд відхилив безпідставну апеляцію Андрія Коврижкіна проти «Місто для людей»: 1 комментарий

  • 12.09.2019 в 09:53
    Permalink

    Закон що дишло — куди повернув, туди й выйшло.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *