Фестивалі в Затоці

З 11 по 15 вересня в курорті Затока Одеської області відбувався XXVІ Всеукраїнський фестиваль «Країна Веселого Народу» та ХХІV Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця».

Організаторами фестивалів є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація «КВН України» і Міністерство молоді та спорту України.

Цього року на фестивалі брала участь 21 дитяча команда і 6 дорослих з різних куточків України.

Команда з Енергодара «Агенція НеДоГуМоРу 5×5» посіла ПЕРШЕ МІСЦЕ!

Ми вже встигли поспілкуватися з Оленою В’ячеславівною Ратомською – одним з керівників нашої команди КВН.

Чи сподівалися ви на перемогу в цьому фестивали?
Так, звичайно, мі дуже хотіли отримати призове місце, адже того року на йьому ж конкурсі ми увійшли до трійки переможців, але перше місце для нас все ж таки стало несподіванкою.
Чи брали ви участь в інших фестивалях?
Так, цого року ми увійшли у десятку кращих команд україни серед асоціації «КВН України». Конкурси відбувалися у різних містах. До речі, в нашому місті також можна організувати подібний конкурс, куди ми можемо запросити багато класних команд.
Кого з учасників команди хочеться особливо відзначити?
Команда – це завжди єдиний організм. Можу про кожного розсказати щось особливе. Наприклад, Тобей Кирило його року дебютував. Та так, що його відзначили журі. Корж Костя і Криворучко Поліна запам’яталися у конкурсі ведучих, а Поліна ще й отримала перемогу у конкурсі «Гарлапан» і стала однією з кращих актрис цього року. Гончаренко Дар’я – це наш незмінний хореограф, а Зіньков Антон – «звукач». Скрипка Марія, Іванов Володимир, Зарівний Юрій, Федоров Богдан і Паламарь Настя – були не тільки яскравими акторами на сцені, але й були фундаментом нашої команди. Ну і, звичано, — Галуцький Вадим – наш капітан!
Кому хотілося б подякувати?
Одразу хочу зазначити, що в нашій команді 2 керівника: я і Наталя Тобей, яка справлялася з усіма надзвичайними ситуаціями просто за секунду. Отже, перша подяка – їй. Також ВЕЛИЧЕЗНА подяка батькам, які завжди підтримують морально і матеріально. А Оксана Станіславівна Зеленська та Світлана Михайлівна Букрєєва – це просто хрещені феї нашої команди, які виконують наші побажання ще до того, як ми їх загадали!

Отже, ще раз вітаємо команду «Агенція НеДоГуМоРу 5×5». Дякуємо за те, що прославляєте наше місто. Бажаємо вам перемог і тільки перемог!