XXXI ОБЛАСНИЙ зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму
Вітаємо наших переможців!!!
12-14 вересня на о. Хортиця відбувся XXXI ОБЛАСНИЙ зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму.
Від Енергодара брали участь працівники Центру туризму краєзнавства та спорту та викладач ЕЗОШ №2 Закржевський Василь. Дві команди нашошо міста привезла 4 кубки, 10 грамот та три комплекти медалей.
«Молодь» Енергодара були першими у зав’язуванні вузлів та посіли третє місце у конкурсі «фото» та «візитка». Наші «ветерани» стали першими у «візитці», друге місце взяли у конкурсах «лабіринт орієнтування», «смуга перешкод» та «фото».

Пишаємося нашими педагогами!
