«Папа любит правду»?

10 мая 2019 года на вашем сайте был размещен мой материал под названием: «Борьбу с несправедливостью надо начинать с себя!!!»

ЦИТАТА:

В итоге появилось решение апелляционного суда — сумма возмещения: 94 865,89 грн.

И, теперь самый главный вопрос, а кто будет возмещать эту сумму?
Естественно, на то время — это был КП «Ритуал», а были ли у КП «Ритуал» такие деньги?
Естественно, таких денег у предприятия НЕТ. В итоге заплатил городской бюджет.

То есть за незаконные действия должностного лица, каким был А.Дубков на то время, расплатились все жители города со своих налогов, которые они заплатили в городской бюджет.

И вот, появилось НОВОСТЬ о том, что 29 августа 2019 года состоялось заседание в Энергодарском городском суде по иску прокуратуры о взыскании материального вреда в порядке регресса и вынесено Решение.

Давайте вспомним, не так давно прошедшую предвыборную гонку кандидатов на депутатский мандат в Верховный Совет.

Как А. Дубков писал на бигбордах, что он любит ПРАВДУ и что он может ВСЁ.

ПРАВДА, так ПРАВДА.

Осталось самое малое, вернуть в городской бюджет денежные средства, которые были выплачены за НЕЗАКОННЫЕ ДЕЙСТВИЯ А. ДУБКОВА.

Справа № 316/8/18 Провадження № 2/316/28/19

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
«29» серпня 2019 р. М.Енергодар

Енергодарський міський суд Запорізької області,
у складі: головуючого судді Бульба О.М.

секретар судового засідання Черкашина О.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Енергодар Запорізької області цивільну справу за позовною заявою Енергодарської місцевої прокуратури Запорізької області, яка діє в інтересах держави, Виконавчого комітету Енергодарської міської ради, Енергодарської міської ради Запорізької області в особі Управління комунальної власності Енергодарської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Комунальне підприємство «Ритуал» Енергодарської міської ради, про стягнення матеріальної шкоди в порядку регресу,-
ВСТАНОВИВ:

05.01.2018 р. Заступник керівника місцевої прокуратури Запорізької області Кузьміна А.С. в інтересах держави в особі органу уповноваженого державою на здійснення відповідних функцій у спірних правовідносинах:

— Виконавчого комітету Енергодарської міської ради (далі – Виконавчий комітет ЕМР, позивач1),

— Енергодарської міської ради в особі Управління комунальної власності Енергодарської міської ради (далі – ЕМР в особі УКВ ЕМР, позивач2)

звернулась до Енергодарського міського суду Запорізької області з позовною заявою до ОСОБА_1 (далі – відповідач, ОСОБА_1 ),

— третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Комунальне підприємство «Ритуал» (далі – третя особа, КП «Ритуал»), в якій просить суд:

— стягнути у порядку регресу матеріальну шкоду, завдану виплатою з місцевого бюджету м.Енергодара середнього заробітку за час вимушеного прогулу аддал`язковими відрахуваннями у розмірі 93029,28 грн.;

— стягнути на користь прокуратури Запорізької області кошти, витрачені у 2017 році на сплату судового збору при здійсненні представництва інтересів держави, у розмірі 1600 грн.

Відповідач, в судове засідання для розгляду справи по суті, повторно не з`явився, про поважність причин неявки суд не повідомив, заяв або клопотань про відкладення слухання справи – до суду не аддал, про час та місце слухання справи в суді повідомлений вчасно та належним чином, що підтверджується рекомендованими повідомленнями про вручення поштового відправлення (т.2 а.с.47, 63).

04.06.2019 р. Відповідачем було подано заяву, в якій просить, у разі його відсутності про розгляд справи у його відсутності розглядати справу через його представника адвоката Дабіжа Я.Г. (т.2 а.с.52).

В судове засідання, для розгляду справи по суті, представник відповідача: адвокат Дабіжа Яна Георгіївна (т.2 а.с.54), яка діє на підставі письмового ордеру (т.2 а.с.53) та договору від 02.04.2019 р. Про надання правової допомоги (т.2 а.с.55) – не з`явилась, про поважність причин неявки суд не повідомила, заяв або клопотань про відкладення слухання справи, розгляд справи у відсутності, до суду не аддала.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 3, 4, 7, 10, 12, 13, 18, 76-83, 89, 95, 141, 259, 263-265, 272, 273, 352, 354, 355 ЦПК України, суд –

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Енергодарської місцевої прокуратури Запорізької області, яка діє в інтересах держави, Виконавчого комітету Енергодарської міської ради, Енергодарської міської ради Запорізької області в особі Управління комунальної власності Енергодарської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Комунальне підприємство «Ритуал» Енергодарської міської ради, про стягнення матеріальної шкоди в порядку регресу — задовольнити.

Стягнути у порядку регресу на користь Управління комунальної власності Енергодарської міської ради матеріальну шкоду, завдану виплатою з місцевого бюджету м. Енергодара середнього заробітку за час вимушеного прогулу з обов`язковими відрахуваннями у розмірі 93029 (дев`яносто три тисячі двадцять дев`ять гривень) 28 копійок.

Стягнути у порядку регресу на користь прокуратури Запорізької області кошти, витрачені у 2017 році на сплату судового збору при здійсненні представництва інтересів держави, у розмірі 1600 (одна тисяча шістсот) гривень 00 копійок.

Рішення в повному обсязі складено 06.09.2019 року.

Суддя: О. М. Бульба

http://reyestr.court.gov.ua/

Сергей Суворин

«Папа любит правду»?: 2 комментария

 • 17.09.2019 в 19:21
  Permalink

  Прошу писать грамотно!

  Ответ
 • 17.09.2019 в 19:26
  Permalink

  Написал бы «Папа любит пиво- папа может все», или лучше «Папа рубит бабки- папа может всех!»

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *