“Запобігти. Врятувати. Допомогти”

В Енергодарі 17 вересня пройшла Всеукраїнська громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, біля БК Сучасник. У рамках акції була представлена спеціалізована виставка пожежної техніки, рятувальники продемонстрували пожежно-технічне обладнання, засоби вогнезахисту та порятунку.

Мета акціїї – привернення уваги широких верств громадськості до питань цивільного захисту, навчання населення основам безпеки життєдіяльності та підняття престижу оперативно-рятувальної служби.
Професія рятувальника – одна з найнебезпечніших і водночас, найпрестижніших у світі. Рятувальники працюють на землі і під землею, на воді й під водою, у будь-яку пору року, час доби та погодних умов. Працюють заради єдиного – щоб ваше життя і здоров’я були у безпеці. Сьогодні, звернувшись за телефоном “101”, ви можете розраховувати на допомогу у будь-якій надзвичайній ситуації. Тож сьогоднішня акція має на меті допомогти Вам правильно зорієнтуватися у випадку біди та запобігти лихові
Ця зустріч справила велике враження на усіх присутніх, адже заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» – це дуже важлива та переконлива форма навчання. Коли на конкретних прикладах не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних та близьких.
Редакція Енергодар NEWS дякує рятувальників за їх працю. Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах! ЗІ СВЯТОМ!