Запорізькі правоохоронці встановили особу жінки, яка надала неправдиве повідомлення

Працівники Управління карного розшуку та служби безпеки встановили, що мешканка Полтавської області повідомила про мінування Запорізької атомної електростанції в місті Енергодар. У результаті обстеження території вибухонебезпечних предметів не виявлено. За цим фактом триває перевірка.

29 вересня о 14:24 до Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області  надійшло повідомлення про те, що буде підірвана Запорізька АЕС.

На місці події працювали слідчо-оперативна група відділу поліції, співробітники Вибухотехнічного управління, кінологічного центру та служби з надзвичайних ситуацій.

Працівники вибухотехнічної та кінологічної служб провели огляд приміщень і прилеглих територій. О 17:50 обстеження станції закінчилось. У результаті проведених заходів вибухонебезпечних речовин та предметів не виявлено.

Вжитими заходами працівники Управління карного розшуку спільно із співробітниками служби безпеки встановили особу жінки, яка надала неправдиве повідомлення. Нею виявилась мешканка Полтавської області 1976 року народження.

Наразі встановлюються усі обставини події.

© Офіційний сайт Національної поліції: https://zp.npu.gov.ua/news/novini/zaporizki-pravooxoronczi-vstanovili-osobu-zhinki-yaka-nadala-nepravdive-povidomlennya/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *