Київський марафон 10th Wizz Air Kyiv City Marathon 2019

У Києві 5-6 жовтня відбувся ювілейний 10-ий міжнародний марафон 10th Wizz Air Kyiv City Marathon, який зібрав на стартах понад 17 000 бігунів з України та з-за кордону. Вперше в історії Київського марафону він проводився у два дні та на двох локаціях: частина стартів проходила на території ВДНГ, а частина бігунів стартувала на Софійській площіПід час події було встановлено чотири рекорди України!

Вітаємо команду Енергоатома EnergoAtomRun, яка виборола ПЕРШЕ місце серед енергокомпаній на Київському марафоні 10th Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 та посіла восьме місце серед усіх команд, що взяли участь у змаганнях.


Переможці:

Олег Поліщук (Дирекція Компанії) — перший етап,

Нечипуренко Євген (ВП ЗАЕС) — другий етап,

Artem Leiman (ВП ЮУАЕС) — третій етап,

Слава Оголенко (ВП ЮУАЕС), — четвертий етап.

Вітаємо нашу другу естафетну команду з третім місцем серед енергетичних компаній, а також усіх інших бігунів нашої команди, загалом 34 учасники.

Також, наш Енергодар на марафоні представляв Микола Золотухін.

Також до Києва приїхали гості з-за кордону, а саме 917 учасників з 61 країни, Найбільше бігунів приїхало із Білорусі (110), Польщі (100), Німеччини (90). Багато бігунів приїхало також із США (81), Великої Британії (59) та інших країн. До Києва на марафон завітав навіть бігун з Уругваю. На старти виходили люди абсолютно різного віку: найстаршому зареєстрованому учаснику – 79 років, а наймолодшому – лише декілька місяців.

Масштабність заходу визначається не лише кількістю учасників, але й кількістю людей, залучених до його організації. Так, в організації Київського марафону упродовж двох днів взяли участь 1220 волонтерів. Під час заходу було задіяно 29 карет швидкої медичної допомоги, 68 представників Червоного Хреста та Мальтійської служби допомоги, 14 екіпажів MotoHelp.

Для організації дорожнього руху було задіяно 265 патрульних та 18 осіб Муніципальної варти, які забезпечували вчасне обмеження та відновлення руху автотранспорту на ділянках траси, які долали бігуни. 

Київський марафон 10th Wizz Air Kyiv City Marathon 2019: 1 комментарий

  • 08.10.2019 в 20:13
    Permalink

    Да, для Украины это грандиозное событие по массовости. До мировых стандартов конечно еще расти и расти, но прогресс очевиден.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *