Водійські права та техпаспорт можна буде не носити з собою!

✔ Ми запроваджуємо цифровізацію документів, які будуть завжди під рукою — у вашому смартфоні! Після авторизації в електронному кабінеті громадянина через мобільномий додаток «ДіЯ», кожен українець зможе швидко та зручно їх пред’явити у разі потреби.

Вже незабаром послуга запрацює в тестовому режимі і водіям не потрібно витрачати купу часу та псувати свої нерви! Це експеримент, надалі будемо розширювати перелік.

Ми хочемо, щоб державна система просто працювала — не заважала, а полегшувала життя.

Все буде добре!
Не перемикайтесь!

Офіс Президента України, Mykhailo Fedorov, Міністерство цифрової трансформації України

#УрядТехнократів