Олексій Гончарук: Будівництво мосту в Запоріжжі може розпочатись вже наступного року. Сьогодні оголошено міжнародний тендер

Урядовий портал
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Олексій Гончарук: Будівництво мосту в Запоріжжі може розпочатись вже наступного року. Сьогодні оголошено міжнародний тендер
Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 листопада 2019 року о 22:39

Два тижні тому в ході робочої поїздки до Запорізької області Прем’єр-міністр доручив Службі автомобільних доріг підготувати та оголосити тендер на визначення підрядної організації для будівництва мосту через р. Дніпро у м. Запоріжжі. Сьогодні відповідний тендер оголошено.

«Цей міст має нарешті розв’язати гостру транспортну проблему у Запоріжжі. Вона накопичувалася роками, бо міст ніяк не могли добудувати. Сьогодні зроблено реальний крок. Сподіваюсь, вже навесні почнуться реальні роботи, щоб з’єднати транспортною магістраллю лівий та правий береги Дніпра», – зазначив Олексій Гончарук.

Після визначення переможця розпочнеться будівництво першої черги об’єкта, яку планується повністю завершити за декілька років.

До першої черги будівництва входить 21 штучна споруда, в тому числі два мости через русло р. Дніпро із  виїздами на Прибережну магістраль та проспект Соборний.

«Попереду – значний пласт роботи. Відповідальність Укравтодору та Міністерства інфраструктури велика. Але я переконаний, що впораються», – зазначив Олексій Гончарук та додав, що міжнародний тендер – це можливість провести його прозоро та ефективно.

Нагадаємо, що, представляючи нового керівника Укавтодору Олександра Кубракова, Глава Уряду одним із найважливіших проектів назвав будівництво запорізького мосту.

Посилання на оголошення https://bit.ly/2XNCdqE