Перший відкритий чемпіонат м. Запоріжжя з бойового хортингу серед дітей та юнаків

Вітаємо Запорізьку міську федерацію бойового хортингу з успішним проведенням Першого відкритого чемпіонату м. Запоріжжя з бойового хортингу серед дітей та юнаків 24 листопада 2019 року!

На змаганнях прийняло участь 96 учасників з трьох міст Запорізької області: м. Запоріжжя, м. Молочанськ, м. Енергодар.
Змагання проводились серед дітей, молодших юнаків, юнаків та у розділах «рукопашна сутичка», «борцівська сутичка». Змагання проводилися на базі Фізкультурно-оздоровчого комплексу м. Запоріжжя.
Команди спортсменів представляли: м. Запоріжжя — Юрій Пеньков, м. Молочанськ — Артем Зіновьєв, м. Енергодар — Андрій Шишко.
В загальнокомандному заліку перше місто зайняла команда м. Запоріжжя («Олімпієць»), 2 місце — команда м. Молочанська, 3 місце — команда Енергодара.
Зараз формується офіційний Календарний план спортивних заходів Запорізької обласної федерації бойового хортингу, оскільки наш вид спорту на Запоріжчині розвивається активно і стабільно в багатьх містах і районах області.
Бажаємо подальших успіхів у розвитку бойового хортингу в Запорізькій області.
Надаємо адресу офіційної сторінки нашого сайту: Сторінка — Запорізька обласна федерація бойового хортингу.
Користуючись нагодою запрошуємо Вас взяти участь у Першому Міжнародному фестивалі бойового хортингу на острові «Хортиця», який проводиться під патронатом Запорізької міської ради та Всесвітньої федерації бойового хортингу з 15 по 20 липня 2020 року.
Під час фестивалю для учасників заходу буде організовано харчування в їдальні фізкультурно-оздоровчого комплексу, навчально-тренувальні заняття з вивчення техніки бойового хортингу, екскурсії місцями козацької слави стародавньої Запорозької Січі, заходи культурного та оздоровчого відпочинку, купання у річці Дніпро, виїзди у м. Запоріжжя, зустрічі з цікавими людьми тощо.
Положення про проведення Першого Міжнародного фестивалю бойового хортингу на острові «Хортиця» буде заздалегідь розміщене на офіційній сторінці сайту Національної федерації бойового хортингу України.
Контакти для подання заявок на участь: тел. 067-273-08-79, 095-744-69-19, E-mail: horting.combat@gmail.com.
З повагою, президент Запорізької обласної федерації бойового хортингу Андрій Свірідов та президент Запорізької міської федерації бойового хортингу Юрій Пеньков.