В Енергодарі рятувальники спільно з волонтерами дбають про пожежну безпеку у житловому секторі

Зазвичай, основними причинами виникнення займань і як наслідок загибелі людей є власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі та побутових приладів, а також залишені без нагляду сірники у місцях, що легко доступні для дітей майже завжди призводять до пожеж у помешканнях. Тож, рятувальники радять завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною сумної статистики.

4 грудня рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з волонтером Енергодарського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців міста щодо запобігання виникнення пожеж у житловому секторі. Під час бесіди увагу мешканців зосереджено на дотримання всіх правил безпечної поведінки, не залишати дітей без нагляду, постійно перевіряти справність електроприладів тощо. Особливу увагу було приділено одиноким людям похилого віку, а також соціально-незахищеним верствам населення.

На завершення розмови працівники ДСНС надали громадянам застережні листівки, у яких наводяться поради з питань безпечної життєдіяльності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *