м.Енергодар: Відкритий турнір з боротьби сумо

З нагоди відкриття школи єдиноборств у м. Енергодар проведено відкритий турнір з боротьби сумо в цілях популяриації боротьби сумо як виду спорту, підвищення спортивної майстерності, придбання змагального досвіду, виявлення рівня готовності спортсменів та зміцнення групи зв’язків.
Змагання організували та провели тренери Станіслав Тілінін та Віктор Вардугін ГО «Спортивний клуб «ТіВар борцівська команда», до яких долучались спортсмени ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, спортивні клуби та асоціації, що пройшли спеціальну підготовку.
На заході були присутні гості та спонсори які привітали спортсменів та тренерів. Призовий фонд змагань 10 000 грн. від ООО «Теплий монтаж — директор Зотов С.В., сіть магазинів «БАВАРІЯ» Юдін Олексій, ПП Костенко С.А., Юлія Тимошенко — голова політичної партії «Наш Край» подарувала сертифікат на 2000 грн. для придбання спортінвентаря.
Серед переможців — енергодарців: Тілінін О. ІІ м. 19кг, Герасименко Р. ІІ м.25кг, Панченко М. Ім. 30кг, Вааг М. ІІІм. 30кг, среди девочек: Слюсар В. Ім. 30кг, Комендантова Н. 25кг ІІм.